| Zákaznická zóna


Vstřikování plastů Brno
Hledáte kvalitní firmu pro vstřikování plastů v okolí Brna? Rádi vám pomůžeme! Společnost Letoplast, kteríá se nachází cca 40 km severně od Brna, se zaměřujeme na přesné a efektivní vstřikování plastů za využití nejmodernějších technologií a metod. Nabízíme široký rozsah služeb, vše s důrazem na kvalitu, rychlost a spolehlivost. Spolupracujte s námi a získejte produkty nejvyšší kvality, ale také odborné poradenství v odvětví vstřikování plastů.Produkty

Společnost Letoplast má dlouholeté zkušenosti v oblasti vstřikování plastů a je hrdá na svou roli ve výrobě špičkových plastových dílů pro automobilový a lékařský průmysl. V automobilovém sektoru se zaměřujeme na výrobu vysoce kvalitních a odolných plastových dílů, které jsou klíčové pro bezpečnost a funkčnost moderních vozidel. 

V lékařském průmyslu pak přispíváme k výrobě přesných plastových dílů, které jsou nezbytné pro spolehlivou a efektivní zdravotní péči. Naše produkty, konkrétně komponenty do dialyzačních soustav, jsou výsledkem kombinace pokročilých technologií a striktních kontrolních procesů. To vše nám umožňuje vyhovět přísným normám obou těchto průmyslových odvětví.

Nabízíme širokou škálu výrobků, které se vyznačují vysokou kvalitou a flexibilitou pro různé potřeby. Naše produkční portfolio zahrnuje díly pro interiéry i exteriéry vozidel, díly pohledové a technické, lisované bez dalšího zpracování, popř. s montáží dalších komponent nebo díly lakované.

Kde nás najdete?
Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů – navštivte nás osobně v Letovicích a prohlédněte si naši firmu nebo nás kontaktujte pro další informace. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Pracujte u nás

Staňte se součástí týmu Letoplast! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám