| Zákaznická zóna


Kvalita - High quality
Naše výrobky a služby se vyznačují vysokou kvalitou. Splňujeme ty nejvyšší standardy a normy, které naši zákazníci očekávají. Posouváme naše technologie vpřed. S důrazem na detaily a inovaci jsme připraveni poskytnout vám to nejlepší.

Měření

Splňujeme nejvyšší normy a očekávání

V Letoplastu nabízíme nejvyšší standardy kvality vstřikování plastů, lakování plastů a jejich finální montáže – tak, jak naši zákazníci očekávají. Loajalita a pracovní nasazení celé firmy se odráží v našem myšlení a přístupu, resp. v každodenních činnostech, výrobních procesech a pozitivní pracovní atmosféře.

Naším závazkem je splňovat nejvyšší standardy v oblastech automotive a medical. Při výrobě používáme technologie šetrné k životnímu prostředí. To vše s cílem zajistit, aby naši zákazníci dostali výrobky a služby, které splňují jejich očekávání.

Udržitelnost: Udržitelnost vždy byla pro Letoplast důležitá.  Letoplast je registrován a hodnocen na platformě Ecovadis.


Certifikovaná kvalita pro náročné projekty

Díky systému kvality, který je certifikovaný podle norem IATF 16949, ISO 9001 a ISO 14001, má Letoplast pevné základy pro zvládání i těch nejnáročnějších projektů. Metrologické vybavení nám umožňuje ověřit rozměry dílů s i těmi nejpřísnějšími tolerancemi. Disponujeme 3D měřícím zařízením značky Wenzel, díky kterému jsme schopni měřit výrobky o velikosti 2000 x 1000 x 800 mm. Interně provádíme materiálové testy v kondenzační a klimatické komoře.

Naše výrobky vyrábíme tak, aby plně uspokojily všechny vaše požadavky a splňovaly platnou legislativu v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí. S Letoplastem získáte spolehlivého partnera, který vám poskytne certifikovanou kvalitu a profesionální přístup v každém projektu.

Certifikace

IATF 16949
ISO 9001
ISO 14001

Politika kvality, zdraví a bezpečnosti, environmentu
Připravujeme se na dosažení certifikace TISAX


3D measuring device

Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí našeho týmu! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí, ale i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel: 

Napište nám