| Zákaznická zóna


Kvalita
Měření

Výrobky a služby nejvyšší kvality

Letoplast plní nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené zákazníky. Je to dáno způsobem myšlení a přístupem přítomným v celé firmě, což se projevuje v každodenních činnostech pracovníků, procesech, výrobcích a pracovní atmosféře.

Letoplast splňuje nejvyšší požadavky norem z oblastí automotive a medical za použití výrobních technologií šetrných k životnímu prostředí.


Certifikace dle IATF 16949, ISO 9001 a
ISO 14001

S naším metrologickým vybavením a systémem kvality certifikovaným podle IATF 16949, ISO 9001 a ISO 14001 zvládne Letoplast i Vaše technicky náročné projekty s jistotou, že naše výrobky plně uspokojí všechny Vaše požadavky plně v souladu s platnou legislativou pro zdraví, bezpečnost a životní prostředí.

Certificates

IATF 16949
ISO 9001
ISO 14001

Politika kvality, zdraví a bezpečnosti, environmentu
Sustainability: Letoplast je registrován a hodnocen na platformě Ecovadis


3D measuring device

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...


Pracujte u nás

Jsme neustále rozvíjející se firma s velkými možnostmi. Vytváříme co nejlepší pracovní podmínky a podněcujeme tvůrčí, přátelskou a neformální atmosféru. Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí a ve stabilní společnosti? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel: 

Napište nám