| Zákaznická zóna


Kariéra


 


Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, vyplňte kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!


 
Buď součástí stabilní a prosperující firmy

 
Pracuj v týmu mladých a přátelských lidí

 
Staň se profesionálem ve svém oboru

 
Získej odpovídající finanční ohodnocení a další benefity

 
Plň si své sny


Chybí zde Vaše vysněná pozice?

Chtěli byste pracovat v naší společnosti, ale aktuálně jste nenašli volnou odpovídající pozici? Napište nám něco o sobě a zašlete nám svůj životopis. Zařadíme Vás do databáze uchazečů o zaměstnání. Jakmile se uvolní vhodná pozice, budeme Vás kontaktovat.


Příležitost pro studenty a absolventy

Chceme se neustále rozvíjet a zlepšovat po všech stránkách, a proto nabízíme příležitost i talentovaným, a pro věc nadšeným studentům a absolventům. Chceš zkusit zajímavou práci s dlouhodobou perspektivou mezi příjemnými lidmi a se špičkovými technologiemi? Podívej se na aktuálně obsazované pozice v sekci Kariéra, nebo nám napiš a určitě se domluvíme...S kým se u nás poprvé potkáte?Nabízíme velké množství benefitů 
Práce v přátelském a rodinném kolektivu

 
Příspěvek na životní a penzijní připojištění

 
Příspěvek na stravování a nápoje

 
Jazykové kurzy


 
Pravidelné sportovní a kulturní akce

 
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

 
Možnost nadpracovat si hodiny

 
Dovolená navíc


Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám