| Zákaznická zóna


Kariéra


 


V Letoplastu si vážíme osobního nasazení, kreativity a loajality našich zaměstnanců. Uvědomujeme si, že úspěch naší firmy je přímo spojený s profesionalitou, odborností a osobním přístupem našich lidí. Každý z nás hraje důležitou roli v růstu a inovacích.

Jsme dynamická firma, která se neustále rozvíjí a otevírá nové příležitosti. Vytváříme pracovní prostředí, které podporuje tvůrčí myšlení a udržuje přátelskou a neformální atmosféru. Pokud hledáte pracovní místo v příjemném a stabilním prostředí, jste na správné adrese.

Chcete se stát součástí naší společnosti? Vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme s termínem schůzky, kde probereme všechny detaily. Těšíme se na setkání s vámi! 
Stabilita a prosperita

 
Mladí a přátelští kolegové

 
Zvyšující se profesní odbornost

 
Spravedlivé finanční ohodnocení

 
Podpora kariérního růstu


Aktuální pracovní příležitosti

V Letoplastu se neustále rozvíjíme a hledáme nové talenty, kteří se stanou součástí našeho týmu. Vyberte si pracovní pozici na míru vašim schopnostem a dovednostem a připojte se na cestu za úspěchem.


Chybí vám zde vaše vysněná pozice?

Nenašli jste žádnou volnou pozici, která by vám vyhovovala? Neváhejte se s námi spojit a podělit se o více informací o sobě. Pošlete nám váš životopis a my vás rádi zařadíme do naší databáze uchazečů o zaměstnání. Jakmile vaši vysněnou pozici otevřeme, dáme vám o tom vědět. To znamená, že budete mít příležitost stát se součástí našeho týmu.


Nabízíme příležitosti pro studenty a absolventy

V Letoplastu věříme v neustálý rozvoj a zlepšování ve všech oblastech. Proto dáváme příležitost talentovaným studentům a absolventům, kteří sdílí naši vášeň pro inovace a touhu pracovat s špičkovými technologiemi

Pokud jste připraveni vstoupit do světa špičkových technologií a příjemného pracovního prostředí, můžete nastartovat úspěšnou kariéry s námi. Nebojte se nás kontaktovat a podělit se s námi o vaše ambice. Jsme otevření novým možnostem a věříme v náš společný cíl.S kým se u nás poprvé potkáte?

Naše personalistky se o vás hned na začátku perfektně postarají.


Nabízíme velké množství benefitů

Víme, že spokojení zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu naší firmy. Prohlédněte si, jaké benefity nabízíme, a připojte se k týmu, ve kterém se budete rozvíjet.


 
Práce v přátelském a rodinném kolektivu

 
Příspěvek na životní a penzijní připojištění

 
Příspěvek na stravování a nápoje

 
Jazykové kurzy


 
Pravidelné sportovní a kulturní akce

 
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

 
Možnost nadpracovat si hodiny

 
Dovolená navíc


Najdete nás na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám