| Zákaznická zóna


Vstřikování plastů
 
 
 


Společnost Letoplast disponuje dobrou infrastrukturou a nabízí inovativní přístupy v oboru vstřikování plastů. S 18-ti vstřikovacími stroji a rozmanitými technikami lakování je naše práce zajímavou kombinací pro naše odběratele zvyšující naši konkurenceschopnost. S širokým spektrem používaných materiálů, od PC-ABS po PA6, Letoplast nepřetržitě rozšiřuje své možnosti technologií vstřikování plastů pro splnění nejrůznějších požadavků zákazníkůVstřikování plastů

Technologie vstřikování plastů

V Letoplastu máme k dispozici rozsáhlé vybavení pro vstřikování plastů, zahrnující 19 vysoce přesných vstřikovacích strojů. Tyto stroje se pohybují v rozmezí uzavírací síly od 220 do 2000 tun, včetně speciálního 300T a 800T 2K stroje pro dvoukomponentní vstřikování a unikátního stroje s uzavírací silou 1300T. se dvěma vstřikovacími jednotkami, který nám umožňuje vstřikovat díly pro automotive o hmotnosti až 4 kg a medical o hmotnosti až 15 kg na jednom stroji, a který je na trhu jedinečný. Tato široká škála vybavení nám umožňuje přizpůsobit výrobní proces specifickým potřebám našich klientů.

Kromě toho aplikujeme sekvenční vstřikování za účelem snižování a přemisťování studených spojů na méně viditelná nebo kritická místa výrobku. Tato technika je důležitá pro zlepšení estetiky a funkčnosti plastových dílů.

V oblasti materiálů se Letoplast specializuje na výrobu jak vizuálně atraktivních, tak technicky náročných dílů z různých druhů plastů, včetně PC-ABS, ABS, PP, PPE, PC, PA6, ASA a mnoha dalších. Tato rozmanitost materiálů nám umožňuje nabídnout řešení pro širokou škálu aplikací a požadavků zákazníků.


Možnosti lisování plastu

Naše lisovací možnosti zahrnují:
  • vstřikolisy s uzavírací silou od 220 tun do 2000 tun vč. 300 a 800T 2K stroje
  • Kaskádové plnění dutiny: omezení studených spojů nebo jejich posunutí do méně kritické oblasti
  • nebo vstřikování za pomoci dusíku (GIT): odstranění propadlin a úspora materiálu
  • vstřikování plastových dílů s vysokým leskem


Vstřikování plastůZaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí týmu Letoplast! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám