| Zákaznická zóna


Vstřikování plastů
 
 
 


Vstřikování plastů

Vysoce kvalitní výrobky

Chceme poskytnout našim zákazníkům nejvyšší úroveň kvality i zákaznický servis. Firma Letoplast vlastní 22 přesných vstřikovacích strojů v rozsahu od 200 tun do 2000 tun uzavírací síly vč. 300t 2K stroje. Nabízíme možnosti RHCM (tvarování rychlým tepelným cyklem) nebo také nazývané Heat & Cool, která poskytuje výhody dokonalé kopie povrchu, již lesklého, který není již nutné lakovat, natírat. Provádíme sekvenční vstřikování, snižování svarů nebo jejich přemístění do méně kritické oblasti.

Letoplast se specializuje na pohledové i technické plastové díly z PC-ABS, ABS, PP, PPE, PC, PA6 a další.


Možnosti lisování

Naše lisovací možnosti zahrnují:
 • Vstřikolisy s uzavírací silou od 200 tun do 2000 tun vč. 300t 2K stroje.
 • Kaskádové plnění dutiny: omezení studených spojů nebo jejich posunutí do méně kritické oblasti
 • Vstřikování za pomocí dusíku: odstranění propadlin a úspora materiálu.
 • Transparentní PC díly
 • RHCM (Rapid Heat Cycle Molding) nebo také nazývané Heat & Cool. Výhody:
  • Zrcadlový lesk (dokonale kopíruje povrch formy) / vysoce lesklý povrch není nutno dále lakovat
  • Bez studených spojů
  • Menší prohnutí / smrštění a deformace výlisku

Letoplast je dodavatelem pohledových i funkčních plastových dílů z PC, ABS, PC-ABS, PP, PPE, PA6 a dalších pro automobilový průmysl, lékařství, TV & Audio, kancelářské zařízení, zařízení do domácnosti,…

Našimi přímými zákazníky jsou špičkoví výrobci jako Baxter, Bobcat, … a nepřímo dodáváme firmám Skoda, Porsche, BMW, Audi, Daimler, Maserati, Jaguar Land Rover, MINI, Lamborghini, Opel, Volkswagen, Seat, Ford, Daf, Scania, MAN, Suzuki či Renault.

Vstřikování plastů

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...
Pracujte u nás

Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám