| Zákaznická zóna


Technologie
 
 
 


Mezi naše klíčové technologie výroby patří vstřikování plastů. Dále se specializujeme na lakování těchto námi vyrobených plastů, tedy metodu povrchové úpravy, která zvyšuje estetiku a odolnost našich plastových výrobků. Tato kombinace technologií nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní plastové díly pro širokou škálu aplikací.
Naše unikátní kombinace vstřikování a lakování plastů, doplněná o technické poradenství na vysoké úrovni, je ideální pro podporu klientů již ve fázi vývoje produktu. Naším cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní výrobní služby, ale i komplexní řešení, které odpovídá jejich specifickým potřebám a pomáhá dosáhnout jejich cílů.

Vstřikování plastů

V Letoplastu máme 18 přesných vstřikovacích strojů o různé velikosti i síle (220T.-2000T.), kterou potřebují pro uzavření formy. Používáme moderní techniky jako například lisování dílů s vysokým leskem, které vytvářejí hladké, lesklé povrchy bez nutnosti dalšího nátěru nebo lakování. Neustále zlepšujeme naše procesy, jako je sekvenční vstřikování (pro snižování nebo přemisťování studených spojů do méně kritických částí výrobku). Při výrobě byužíváme technologie GIT a 2K vstřikování.

Specializujeme se na výrobu technicky náročných plastových dílů z materiálů PC-ABS, ABS, PP, PPE, PC, PA6, ASA a dalších.Lakování plastů

Letoplast je expert na nanášení vodou ředitelných i solventních barev na vylisované plastové díly i ve více vrstvách (primer, topcoat). Máme 2 robotické linky pro lakování vodou ředitelných laků, 1 manuální lakovací linku a 1 robotickou linku pro použití solventních laků. Díky robotizaci výroby je lakování efektivnější a stabilnější a máme konstantní kvalitu s minimem zmetkovitosti. Také máme zařízení pro míchání barev a umíme různé techniky maskování i vícekomponentní lakování (2K/3K).

Je pro nás důležitá kvalita, úspora materiálu i energie a flexibilita. Jsme tak schopni splnit potřeby našich zákazníků a přinášet jim stále nová řešení.

Aplikujeme laky na plastové díly ve více vrstvách:
- Vodou ředitelné laky (primer, conductive paint, top coat, clear coat)
- Solventní laky (primer, base coat, top coat, High Gloss, clear coat)

Využíváme robotické čištění pomocí CO2 a aktivaci povrchu pomocí robotického ožehu.


Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí týmu Letoplast! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám