| Zákaznická zóna


Zákazníci
V Letoplastu si vážíme každého klienta a pečlivě pracujeme na tom, abychom poskytovali produkty a služby nejvyšší kvality. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna. Po dobu našeho působení na českém trhu od roku 1994 jsme k oboustranné spokojenosti spolupracovali s více než 30 firmami. Naši dlouholetí partneři a zákazníci hrají klíčovou roli v úspěchu Letoplastu a jsou zdrojem inspirace pro naši práci.Automotive

Automotive - automobilový průmysl

V Letoplastu spolupracujeme se zvučnými jmény z automobilového průmyslu. Naše spolupráce a produkty jsou reprezentativními prvky interiérů a exteriérů automobilů po celém světě.

Našimi přímými zákazníky jsou špičkoví výrobci působící v automobilovém průmyslu jako jsou Škoda, Porsche, BMW, Audi, Daimler, Maserati, Jaguar, Land Rover, MINI, Lamborghini, Opel, Volkswagen, Seat, DAF, Scania, MAN, Suzuki či Renault Trucks.

Napřímo pro Tier 1


Nepřímo pro OEM


Medical - lékařský průmysl

Jedním z našich stěžejních partnerů je v současnosti významný hráč v lékařském průmyslu Gambro Baxter. Podílíme se na podpoře výrobců zdravotních zařízení formou poskytnutí know-how pro výrobu cenově dostupných produktů, které zajišťují potřebnou funkčnost ve 100% kvalitě.

TV & audio

V minulosti jsme měli možnost spolupracovat s významnými jmény v TV & audio průmyslu. Dodávka kvalitních plastových komponentů v tomto segmentu nám pomohla získat cenné zkušenosti a zlepšit naše dovednosti v oblasti výroby.


Medical

Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí našeho týmu! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

Čeká na vás nejen příjemné pracovní prostředí, ale i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry v Letoplastu. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám