| Zákaznická zóna


Lakování plastů
 
 
 


Letoplast je lídrem v lakování plastů s využitím ekologických barev a pokročilých technik. S naší robotickou a manuální lakovací linkou zajišťujeme efektivní výrobu s minimálními vadami. Naše technologie a zkušenosti umožňují zpracování i velkých dílů při dodržení nejvyšších standardů kvality. 

V Letoplastu klademe velký důraz na kvalitu, ekonomickou efektivitu, šetrnost k materiálům a energii i flexibilitu ve výrobě. Vždy hledáme nové, inovativní přístupy k uspokojení potřeb našich zákazníků. Jsme více než 10 let schváleným dodavatelem lakovaných dílů interiérů vozidel  pro Porsche, Škoda, VW, Audi, dále dodáváme lakované díly i pro projekty BMW, Opel, Fiat, JLR.. Naší velkou výhodou je lisování a lakování dílů v jedné výrobní hale, což šetří čas v rámci výrobního procesu lakovaného plastového dílu a jeho výrobní cenu. Jako běžnou součást pracovního procesu využíváme také vstřikování plastů s použitím dusíku, který odstraňuje propadliny a napomáhá k efektivnímu nakládání se vstupním materiálemLakování

Robotické a ruční lakování vodou ředitelnými a solventními barvami

Letoplast, váš expert na lakování plastových dílů až do velikosti 2000x1000 mm, se specializuje na použití vodou ředitelných a solventních barev pro perfektní povrchovou úpravu plastových dílů. Naše výroba je vybavena dvěma robotickými lakovacími linkami pro vodou ředitelné laky + jednou manuální lakovací linkou + jednou robotickou lakovací linkou pro solventní laky. Náš záměr je vyhovět specifickým požadavkům každého zákazníka.

Díky automatizaci a pokročilým robotickým lakovacím systémům vertikálního a horizontálního lakování dosahujeme vyšší efektivity, snižujeme spotřebu barev a zajišťujeme konzistentní kvalitu a nízký podíl vadných kusů. S naším 2K směšovacím zařízením a zkušenostmi v různých technikách maskování a bi-color lakování dokážeme zpracovat i velké produkty o rozměrech až 2000 x 1000 mm.


Možnosti lakování plastů

V Letoplastu nabízíme širokou škálu lakovacích služeb pro plastové díly, které jsou na špičce průmyslových standardů. Naše vybavení a zkušenosti nám umožňují poskytovat různorodé lakovací služby. Patří mezi ně:
  • robotické lakování vodou ředitelnými barvami (2 robotické linky),
  • lakování manuální (1 linka),
  • robotické lakování solventnimi laky (1 robotická linka),
  • vícevrstvé lakování: vodou ředitelné laky (primer, conductive paint , top coat, clear coat), solventní laky (primer, base coat, top coat, High Gloss, clear coat),
  • maskování & bi-color lakování,
  • 2K míchací zařízení,
  • příprava povrchu pomocí C02 nebo ožehem

Lakování

Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí týmu Letoplast! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám