| Zákaznická zóna


O nás
Letoplast

Letoplast s.r.o.


Letoplast je dceřinou společností rodinné firmy s hlavním sídlem v Belgii. V České republice má zastoupení od roku 1994.

Společnost Letoplast se nachází v Letovicích poblíž Brna. Rozloha firmy činí 15 000 m2 výrobních a skladových prostor na celkové ploše 42 000 m2, máme 320 zaměstnanců. Jsme středně velká firma se stabilním růstem na trhu. Máme dlouhodobý vztah se zákazníky, spolupracujeme například v automobilovém průmyslu s firmami jako je BMW, Audi, Porsche, Škoda, Isringhausen, Bobcat, Scania a mnoha dalšími velmi prestižními značkami. V lékařském průmyslu vyrábíme pro Gambro (Baxter Group). Pro výrobky do TV a audio spolupracujeme s firmami značek Sony, Loewe a další.

Letoplast se specializuje na výrobu technických plastových dílů z PC, ABS, PC/ABS, PP, PPE, PA6 a jiných materiálů využívaných pro výrobky v automobilovém průmyslu, lékařství, TV & audio, kancelářských aplikací a v domácnostech.


1994
1998
2000
2004
2006 - 2008
2013


Rozvíjíme se

Původní výrobní hala je vybavená vstřikovacími lisy s uzavírací silou od 200 tun do 450 tun a zajišťuje tak výrobu středně velkých plastových dílů nejen pro automobilový, ale i spotřební průmysl.

K řešení rostoucí poptávky v automobilovém průmyslu, ale i v lékařství a poptávky po plochých TV, jsme se v roce 2008 rozrostli o další halu, vybavenou velkými vstřikovacími lisy s uzavírací silou 850 tun do 2000 tun, několika automatizovanými lakovacími linkami a montážními linkami.

Výroba automotive dílů


Výroba medical dílů

Vysoce kvalitní výrobky za korektní ceny

Jako spolehlivý dodavatel, a to i v prostředí vysoce fluktuujících trhů, dodáváme vysokou kvalitu za korektní cenu za pomoci našeho know-how a úsilí o neustálé zlepšování k vytvoření a udržení dlouhotrvajících vztahů s našimi zákazníky.


S kým se u nás potkáte?

 • Mgr. Martin Petřík
  Mgr. Martin Petřík
  Nákup
 • Michaela Šimková
  Michaela Šimková
  Finance
 • Bc. David Fučík
  Bc. David Fučík
  Kvalita
 • Benedikt Žilka
  Benedikt Žilka
  Údržba
 • Petra Kopecká
  Petra Kopecká
  Mzdy

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...
Pracujte u nás

Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám