| Zákaznická zóna


O nás
Letoplast

Letoplast je místo, kde se pomocí špičkových technologií staráme o vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků. Přetváříme materiály do unikátních výrobků pro automobilový průmysl a lékařský sektor. Zabýváme se vstřikováním plastů, jejich lakováním, ale také montáží. Naší předností je vstřikování a lakování plastových dílů v jedné výrobní hale, což představuje efektivnější výrobu z hlediska času a nákladů. Objevte s námi možnosti výroby technických plastových dílů


Vítejte v Letoplastu s.r.o.

Jsme součástí rodinné firmy s hlavním sídlem v Belgii. V České republice působíme již od roku 1994 a najdete nás v Letovicích severně u Brna. Náš areál má rozlohu 42 000 m2, z nichž 15 000 m2 tvoří výrobní a skladovací prostory. Tým Letoplastu tvoří cca 200 skvělých lidí, kteří stojí za všemi úspěchy společnosti.


Jsme středně velká firma, která roste a prosperuje na trhu. Naši dlouholetí zákazníci jsou pro nás důležití. Spolupracujeme s prestižními jmény, jako jsou BMW, Audi, Porsche, Škoda, Isringhausen, Bobcat, Scania a další zvučná jména ve světě automobilismu. V lékařském průmyslu spolupracujeme s firmou Gambro (Baxter Group). V segmentu TV & audio jsme spolupracovali s renomovanými značkami jako Sony nebo Loewe.

Zaměřujeme se na výrobu technických plastových dílů z různých materiálů, které se používají v automobilovém průmyslu, lékařství a historicky v TV & audio, kancelářských aplikacích a v domácnostech. Jsme tady proto, abychom vytvářeli kvalitní a 100% funkční produkty.

Naše výroba je také plně digitalizovaná. Jedná se o implementovaný celofiremní nástroj, do kterého jsou začleněna všechna oddělení. Tento systém se přizpůsobuje firmě a roste společně s ní, což zajišťuje
 • Monitoring výroby
 • Interní eskalaci problémů
 • Extrémně vysokou flexibilitu
 • Rychlou a snadnou aplikaci změn
Jedná se o velice efektivní nástroj pro řízení výroby, s jehož implementací se ve firmě vytvořil přirozený systém neustálého zlepšování.1994
1998
2000
2004
2006
2006 - 2008
2013
2019
2024


Neustále se rozvíjíme

Jako firma Letoplast neustále směřujeme vpřed. Naším dlouhodobým cílem je investovat do rozvoje logistického centra, abychom zdvojnásobili výrobní plochu. Tato strategická investice nám umožní poskytovat ještě více inovativních plastových komponent a řešení pro naše zákazníky. Jsme odhodláni stát se ještě silnějším partnerem pro automobilový průmysl a lékařství.

Výroba automotive dílů


Výroba medical dílů

Nabízíme vysoce kvalitní výrobky za korektní ceny

Jako spolehlivý dodavatel, a to i v prostředí vysoce fluktujících trhů, jsme odhodláni přinášet našim zákazníkům vysoce kvalitní výrobky, které jsou cenově dostupné. Klíčem k úspěchu je naše know-how a neustálé zlepšování procesů, čemuž úspěšně napomáhá plně digitalizovaný systém ve výrobě.


S kým se u nás potkáte?

 • Mgr. Martin Petřík
  Mgr. Martin Petřík
  Nákup
 • Bc. David Fučík
  Bc. David Fučík
  Projekt
 • Petra Kopecká
  Petra Kopecká
  Mzdy

Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí našeho týmu! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

Čeká na vás příjemné pracovní prostředí, ale i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Spojíme se s vámi a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry v Letoplastu. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám