| Zákaznická zóna


Technologie vstřikování plastů
Vstřikování plastů je klíčový proces v moderním výrobním průmyslu, kde se využívá specializovaný stroj nazývaný vstřikolis. Naše firma disponuje 18-ti vstřikovacími stroji s rozmanitou uzavírací silou od 220 tun do 2000 tun. Vlastníme také unikátní stroj s uzavírací silou 1300t, který je vybaven dvěma vstřikovacími jednotkami. Ten nám umožňuje nám vyrábět díly pro automotive o hmotnosti až 4 kg a v medical odvětví díly o hmotnosti až 15 kg. Tento lis byl vyvinut na základě konkrétních potřeb zákazníka, a je v rámci světového trhu unikátní.

Jako běžnou součást pracovního procesu využíváme také vstřikování plastů s použitím dusíku, který odstraňuje propadliny a napomáhá k efektivnímu nakládání se vstupním materiálemJaký je proces vstřikování plastů

Vstřikování plastů představuje zásadní technologii ve výrobním průmyslu, spojující pokročilé inženýrství s materiálovou vědou. Tento proces začíná u vstřikolisu, vysoce specializovaného stroje, který je zásadní pro efektivní a přesné formování plastových výrobků. Tyto stroje, variující ve velikosti a uzavírací síle, jsou navrženy tak, aby vyhověly specifickým požadavkům různých výrobních aplikací. Srdcem každého vstřikovacího procesu je forma.


Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů – navštivte nás osobně v Letovicích a prohlédněte si naši firmu nebo nás kontaktujte pro další informace. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Pracujte u nás

Staňte se součástí týmu Letoplast! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám