| Zákaznická zóna


Lakování plastů – cena
Uvědomujeme si, že cena je důležitým faktorem pro naše zákazníky při rozhodování o výběru lakovacích služeb. Při stanovování ceny bereme v úvahu mnoho aspektů, včetně konkrétního typu laku, procesu a designu obecně, velikosti a složitosti dílu, typu použitého laku a počtu požadovaných vrstev. Snažíme se vždy nabídnout nejlepší možnou hodnotu, aniž bychom obětovali kvalitu nebo detailní provedení, které naši zákazníci očekávají.

Aktivní účast v rané fázi vývoje: klíč k optimalizaci nákladů na lakování

Ceníme si možnosti být zapojení do projektů již od jejich počátku. Tato účast nám umožňuje lépe porozumět potřebám a cílům našich zákazníků, ale také aktivně přispět k optimalizaci nákladů spojených s lakováním. Být součástí vývojového procesu od raných fází nám dává jedinečnou příležitost spolupracovat s designéry a inženýry, abychom identifikovali nejefektivnější a ekonomicky výhodné postupy pro lakování. Tímto způsobem můžeme předem navrhnout metody a materiály, které splní estetické a funkční požadavky výrobku, ale pomohou také udržet celkové náklady na rozumné úrovni.

Náš cíl je zajistit, aby finální cena lakovaného produktu byla v souladu s rozpočtem klienta, aniž bychom slevili na kvalitě nebo výkonu. Předvídavý přístup a úzká spolupráce s klientem v rané fázi projektu je pro nás z hlediska dosažení tohoto cíle klíčová.

Kde nás najdete


Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Staňte se součástí týmu Letoplast! Jako dynamicky se rozvíjející firma s bohatou historií a širokými možnostmi stále hledáme nové tváře. Přidejte se k nám a pracujte v rodinném prostředí s tradicí.

V Letoplastu vás čeká příjemné pracovní prostředí i příležitost růst s námi. Máte-li zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. My se s vámi spojíme a domluvíme termín schůzky, na které se dozvíte vše potřebné k nastartování vaší kariéry u nás. Těšíme se na setkání s vámi!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás
na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám