| Zákaznická zóna


Vánoční večírek 2023

Vánoční večírek 2023

Dne 8. prosince 2023 se v prostorách restaurace Koupaliště v Letovicích konal firemní Vánoční večírek, na který se naši zaměstnanci moc těšili. Náš tým měl opět příležitost setkat se i mimo práci a užít si společný večer plný zábavy.

Večer byl zahájen přípitkem, který vytvořil příjemnou předvánoční atmosféru. Skvělé bylo vystoupení letovických mažoretek, které dodalo večírku energii a přineslo příjemnou odlehčenou atmosféru. Zábavu na parketu zajistil zkušený DJ, který hrál širokou škálu hudebních žánrů, aby oslovil a roztančil všechny přítomné.

A co by to bylo za Vánoční večírek bez tradiční tomboly? Všichni se nemohli dočkat losování a vyhlášení výherců. Mnoho šťastlivců si domů odneslo hezké výhry.Zaujali jsme Vás?
Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky a rádi se s Vámi domluvíme na případné osobní návštěvě. Vaše cesta za kvalitou začíná právě tady.


Kde nás najdetePracujte u nás

Jsme neustále rozvíjející se firma s velkými možnostmi. Vytváříme co nejlepší pracovní podmínky a podněcujeme tvůrčí, přátelskou a neformální atmosféru. Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí a ve stabilní společnosti? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás na adrese

Pražská 258/91
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám

Tel.: 

Napište nám