| Zákaznická zóna


Štěpán, Tool and Project Engineer

Vystudoval jsem UTB ve Zlíně, obor „chemie a technologie polymerních materiálů“. Po škole jsem hledal práci v oboru a narazil jsem na pozici Tool and Project Engineer v Letoplastu. Popravdě jsem si neuměl představit, co všechno to bude obnášet, ale řekl jsem si, že nějak a někde začít musím, a tak jsem to zkusil.

Do Letoplastu jsem nastoupil v květnu 2017. Teoreticky jsem toho ze školy uměl hodně, ale praxe mi chyběla. Díky perfektnímu zaškolení, snaze a ambicím jsem se rychle zaběhl a začal fungovat na 100 %. S odstupem času si uvědomuji, že začátky nebyly snadné. V očích ostatních, „zkušených projekťáků“ jsem byl kluk po škole, co nic moc neumí, dokonce vím, že jsem dostal interní přezdívku brigádník.

Chodil jsem často do výroby, aktivně jsem se účastnil při rozjezdech a podílel jsem se na různých optimalizacích. A to mě posunulo tam, kde jsem teď. Získal jsem důvěru, a postupně jsem dostal hned několik projektů, které aktivně vedu.

Kdybych měl porovnat tool x project, tak tooling mě baví víc. Člověk se neustále vzdělává, učí se nové věci, aplikuje to, co se naučil a vidí za sebou výsledky. Projektové vedení je spíše o komunikaci, jak interně, tak na stranu zákazníka. A se zákazníky to mnohdy není snadné.

Na této práci mě nejvíce baví, že to není práce jednotvárná. Nikdy nevím, co bude zítra.

Když na chvilku odhlédnu od práce a zaměřím se na to, s kým a jak trávím své pracovní dny, mohu dodat jen to, že lepší kolegy bych jen těžko mohl mít.

„Práce je zábava“ (Friedrich Nietzsche)

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...
Pracujte u nás

Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám