| Zákaznická zóna


K messe 2019

K messe 2019


V říjnu jsme navštívili největší plastikářský veletrh – K messe v Düssledorfu. Zúčastnilo se ho několik kolegů napříč odděleními.
Tento veletrh je vynikající příležitostí k setkání se s mnoha lidmi z oboru z celého světa na jednom místě. Tedy i s našimi dodavateli. Stánky tu mají nástrojárny, se kterými spolupracujeme, v našem případě nejčastěji z Portugalska a Číny. Stejně tak mnoho dodavatelů z oblasti dezénových úprav forem.

Vskutku ohromné expozice mají výrobci a distributoři granulátů, které zpracováváme ve výrobě.

Tradičně největšími stánky se mohou pochlubit výrobci vstřikolisů. Díky péči zástupců jednotlivých značek jsme měli možnost vidět mnoho inovativních řešení přímo v akci na vlastní oči. Nejedná se jen o nové konstrukce lisů, ale i o novinky v rámci přípravy a zpracování někdy i několika různých vstupních materiálů.
Napříč veletrhem se skloňovala ekologie a efektivita. Díly jsou lehčí, pevnější, v neposlední řadě levnější.

Od letošního roku máme dvě sesterské lisovny v Belgii, Anziplast a Didak. S novými kolegy jsme v kontaktu převážně přes e-mail nebo telefon, ale někteří z nich také vyrazili do Düsseldorfu. Využili jsme tedy této příležitosti k osobnímu setkání.

Den pro nás se zavírací hodinou výstaviště ale nekončil. Na řadě byla teambuildingová část – večeře a odborná diskuse s půllitrem vychlazeného piva v ruce.
Dva dny na výstavišti utekly jako voda. Bez předchozího vytipování stánků, které jsme každý chtěli navštívit, bychom potřebovali k prozkoumání všech pavilónů týden.

Auf wiedersehen na příštím K-čku v roce 2022.

Ondřej
Obchodník

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...
Pracujte u nás

Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám