| Zákaznická zóna


Lakování
 
 
 


Lakování

Robotické a ruční lakování vodou ředitelnými barvami

Letoplast je specialista na aplikaci vodou ředitelných barev na vylisované plastové díly. Disponujeme třemi robotickými linkami (lakovací roboty FANUC, 5 os) a jednou ruční, vycházíme vstříc zákazníkovi, podle jeho potřeb a přání.

Vysoký stupeň automatizace při použití lakovacích robotů vede ke snižování spotřeby barev. Další výhodou je stabilita lakovacího procesu (opakovatelnost) a nízká zmetkovitost.

Vlastníme 2K směšovací zařízení, máme bohaté zkušenosti s mnoha způsoby maskování a bi-color lakováním. Maximální velikost lakovaného produktu je
2 000 x 1 000 mm.

Vysoká kvalita, ekonomičnost, materiálová účinnost, nízká spotřeba energií a flexibilita je v dnešní době stále důležitější. Vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků, nová řešení jsou pro nás výzvou.


Lakovací možnosti

Naše lakovací možnosti zahrnují:
  • Lakování vodou ředitelnými barvami: 1 manuální a 3 robotické lakovací linky
  • Zkušenosti s mnoha způsoby maskování & bi-color lakováním
  • 2K míchací zařízení
  • Příprava povrchu pomocí C02 nebo ožehem
  • Uvolněný dodavatel lakování plastových dílů pro Opel
  • Uvolněný dodavatel lakování plastových dílů pro VW / Audi / Škoda / Seat / Porsche
Našimi přímými zákazníky jsou špičkoví výrobci jako Baxter, Bobcat, … a nepřímo dodáváme firmám Skoda, Porsche, BMW, Audi, Daimler, Maserati, Jaguar Land Rover, MINI, Lamborghini, Opel, Volkswagen, Seat, Ford, Daf, Scania, MAN, Suzuki či Renault.

Lakování

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...
Pracujte u nás

Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám