| Zákaznická zóna

Technik seřizovač vstřikolisů - Senior

Popis pracovní pozice

Zodpovídáte za rozjezd výroby podle výrobního plánu
Ve spolupráci s technikem juniorem vyměňujete formy
Nastavujete parametry vstřikolisů podle technologických požadavků
Spolupracujete při sledování zmetkovitosti, organizaci nápravných opatření týkajících se strojů
Zodpovídáte za správné nastavení vstřikovacích strojů a robotů (pracujeme se vstřikovacími lisy Engel, Battenfeld, Husky, roboty Wittmann)

Co od Vás očekáváme

Praxe ve výrobní firmě nebo nástrojárně min. 2 roky
Střední odborné vzdělání technického směru
Ochota pracovat na směny ve 12-ti hodinovém provozu (2 dny denní,

2 dny noční, 4 dny volno)
Schopnost týmové práce
Flexibilita, odolnost vůči stresu
Schopnost řešit problémové situace, samostatnost

Co u nás získáte?

Jsme firma s rodinnou tradicí a 100letou historií
Pracujeme pro prestižní automotive značky i pro výrobce lékařských přístrojů
Pro nováčky v oboru nabízíme možnost zaškolit se
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Samostatnou pozici s možností profesního růstu
Mzdové ohodnocení podle schopností a zkušeností
Měsíční bonusový systém48 000,- Kč ročně
Firemní benefity (příspěvek na ŽP(penzijní připojištění, dotované stravování, 24 dnů dovolené, firemní akce)

Nástup je možný ihned

S kým se u nás poprvé potkáte?

Nabízíme velké množství benefitů

Práce v přátelském a rodinném kolektivu

Příspěvek na životní a penzijní připojištění

Příspěvek na stravování a nápoje

Jazykové kurzy

Pravidelné sportovní a kulturní akce

Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Možnost nadpracovat si hodiny

Dovolená navíc

Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech Republic

Zavolejte nám

+420 516 474 232

Napište nám