| Zákaznická zóna


Janča, TPV Specialist, v Letoplastu 2,5 roku

Každý den je šance změnit svůj život

Po střední škole jsem pracovala jako operátor ve výrobě a studovala při tom vysokou školu pedagogickou. Po dosažení vysněného titulu jsem se rozhodla, že je čas na změnu (všichni víme, jak školství mizerně platí, proto jsem začala hledat jinde). A ejhle…nabídka na asistentku projektového oddělení.   Zdálo se, že by to mohla být nenáročná práce, u které si stihnu nalakovat nehty a vypít kafé, a tak jsem se rozhodla, že se tam prostě dostanu. Nemohla jsem uvěřit tomu, že si mě vybrali. Vlastně proč ne? (smích).. Na otázku, proč by si měli vybrat právě mě, jsem pohotově zareagovala „A máte snad někoho lepšího?“ No a neměli.

A tak jsem 1.7.2016 nastoupila do Letoplastu jako asistentka projektového oddělení. Možná jsem do té doby o projektech a technologii vstřikování plastů nevěděla vůbec nic. Ale co jsem věděla určitě, že chci mít pohodovou práci, kde si budu lakovat nehty a pít kafé. Realita byla taková, že po týdnu v Letoplastu jsem nehty neměla pořád nalakované, hlavu jsem měla jako balon a kafé jsem si dávala cestou domů z práce na benzínce.

V Letoplastu jsem se naučila spoustu nových věcí a v mnohých se zlepšila. Byť vnímám, že prostředí ve firmě není nejhezčí, je to hlavně o práci, která mě naplňuje a o kolektivu, který je moc fajn. V podstatě, když si to člověk uvědomí, tak lidi v práci jsou jako jeho druhá rodina, protože tam stráví spoustu času. Proto vnímám, že mít okolo sebe lidi, co tě podrží a co je na ně spolehnutí, jsou základ spokojenosti v práci. Zhruba po roce a půl jsem přešla na jinou pracovní pozici, a to TPV Specialist, což je na učitelku, která dřív pracovala jako operátor, v podstatě docela dobréJ

Cesta k lepším zítřkům, může začít právě tady.

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte se podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně naštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací...
Pracujte u nás

Letoplast je stále se rozvíjející firma s velkými možnostmi a díky tomuto rozvoji chceme poskytnout volná pracovní místa. Chcete pracovat v příjemném prostředí, v rodinné firmě, účinkující na trhu již 100 let? Pak tato příležitost čeká jen na vás. Pokud máte zájem, zašlete prosím na email firmy Letoplast svůj životopis a my vás budeme kontaktovat již s termínem schůzky v naší firmě, kde se dozvíte vše potřebné. Těšíme se na vás!

Hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice
Najdete nás

Pražská 258
679 61 Letovice
Czech RepublicZavolejte nám


+420 516 474 232

Napište nám