Vstřikování plastů Vstřikování plastů Vstřikování plastů Vstřikování plastů

Letoplast s.r.o.

Součást mezinárodní skupiny LEFEVERE Group

Letoplast s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Lefevere Group, rodinou vlastněná skupina společností založených v roce 1900 se sídlem v Belgii. V České republice podnikající od roku 1995.

V roce 1995 založená jako Wood & Plastic s.r.o. k výrobě reproduktorů známých světových značek, v roce 2004 transformována na Letoplast (jméno pochází ze spojení názvu města Letovice a plastů) se zaměřením na vývoj a výrobu vstřikovaných, lakovaných a montovaných technických dílů pro TV, audio a automobilový průmysl.

Rostoucí poptávka

V letech 2006 až 2008 byl uskutečněn ambiciózní investiční plán spočívající ve výstavbě nové výrobní haly vybavené velkými vstřikovacími lisy s uzavírací silou od 850 tun do 2000 tun, několika automatizovanými lakovacími linkami a montážními linkami; zejména k řešení rostoucí poptávky po výrobě plochých TV, v automobilovém průmyslu a lékařství.

Další výrobní hala vybavená vstřikovacími lisy s uzavírací silou od 150 tun do 450 tun zajišťuje výrobu malých a středně velkých plastových dílů pro automobilový a spotřební průmysl.

Vysoce kvalitní výrobky za korektní cenu

Jako spolehlivý dodavatel, a to i v prostředí vysoce fluktuujících trhů, dodáváme vysokou kvalitu za korektní cenu za pomoci našeho know-how a úsilí o neustálé zlepšování k vytvoření a udržení dlouhotrvajících vztahů s našimi zákazníky.

Zaujali jsme Vás?

Neváhejte se prosím podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně navštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací ...