Vstřikování plastů kvalita Vstřikování plastů kvalita Vstřikování plastů kvalita Vstřikování plastů kvalita

Kvalita

Výrobky a služby nejvyšší kvality

Letoplast (CZ) plní nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené zákazníky. Přikladem je oceněni pro nejlepší dodavatele roku 2013; které Letoplast ziskal od svého nejdůležitějsího zákazníka z medicínského průmyslu.

Je to dáno způsobem myšlení a přístupem přítomným v celé firmě, což se projevuje v každodenních činnostech pracovníků, procesech, výrobcích a pracovní atmosféře.

Letoplast splňuje nejvyšší požadavky norem z oblastí elektro průmyslu, lékařství, automobilového průmyslu za použití výrobních technologií šetrných k životnímu prostředí.

Neustále zlepšování

Letoplast si klade za cíl neustále zlepšovat systém jakosti dle požadavků zákazníka, mezinárodních norem kvality a v rámci společensky přijatelných hodnot a norem.

Cílem naší politiky jakosti je podporovat všechny články procesu, minimalizovat náklady na nekvalitu a zvyšovat účinnost procesů, to vše s cílem posilovat pozici Letoplastu ve vztahu k současným i budoucím zákazníkům a projektům.

Certifikován dle ISO/TS 16949, ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001

Letoplast je "Green Partner" SONY splňujícím ROHS a REACH požadavky.

S naším metrologickým vybavením a systémem jakosti certifikovaným na TS 16949, ISO 9001 a ISO 14001 zvládne Letoplast i vaše technicky náročné projekty s jistotou, že naše výrobky plně uspokojí všechny vaše požadavky plně v souladu s platnou legislativou pro zdraví, bezpečnost a životní prostředí.. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Certifikáty

Máte zájem?

Neváhejte se prosím podívat na naše výrobky (můžete nás také osobně navštívit a prohlédnout si naši firmu) nebo nás kontaktujte pro více informací ...