Zaujaly Vás naše výrobky? Více informací naleznete v galerii výrobků. Specializujeme se na všechny oblasti vstřikování plastů. Specializujeme se i na další oblasti výroby včetně co-designu, lakování a montáží.

Vítejte ve firmě Letoplast s.r.o

Vstřikování plastů, lakování a montáž pro automotive, lékařský průmysl, TV, audio ...

Letoplast je dceřinou společností mezinárodní skupiny Lefevere Group, rodinné firmy, s hlavním sídlem v Belgii, založené v roce 1900 a zastoupené v České republice od roku 1995.

Letoplast se zaměřuje na co-design a engineering, vysoce kvalitní vstřikování plastů, lakování a montáže. Vytváříme přidanou hodnotu pro naše zákazníky.

Naši zákazníci jsou ze tří různých sektorů: automotive, lékařství a TV & Audio. Vzrůstající poptávku v těchto sektorech jsme schopni uspokojit s využitím našich vstřikolisů s uzavírací silou 150 – 2000t, několika automatických lakovacích (Uvolněný dodavatel lakování plastových dílů koncernů GM/Opel /Chevrolet/… a VW/ Škoda /Audi/… (softlack revize)) a montážních linek.

Letoplast poskytuje výrobky a služby nejvyšší kvality prostřednictvím svých zkušeností technického know-how. Neváhejte se podívat na naše výrobky (pokud nás navštívíte, rádi vám umožníme prohlídku závodu) nebo nás kontaktujte pro získání více informací ...

Letoplast: čísla a fakta

Prezident: Billiet Luc
General Manager: Soete Tom

  • Firma založena v roce 1995
  • Počet zaměstnanců (skupina): 250
  • Obrat (skupina): 45 milionů Eur
  • Výrobní závody: Harelbeke (BE), Letovice (CZ)
  • Letoplast: 15000 m² výrobní a skladové prostory, 42000 m² ostatní

Adresa Letoplastu a kontaktní údaje:

Galerie výrobků

Zájem o nabídku?

Chcete navštívit Letoplast?

Velmi rádi Vám ukážeme naši výrobu. Dejte nám vědět.